Strona Startowa
Wyślij email
  Lekcja Zdrowia Dla Kogo? Innowacja Pedagogiczna Szkolenie Kontakt
Metoda
Cele
 
 
     
  rsa rsa rsa
 

Szkolenia Biofeedback

SZKOLENIE DLA WSZYSTKICH POSIADACZY ZESTAWOW RSA BIOFEEDBACK
(2 DNI)

Szkolenia organizowane przez Fundacje „Promyk Słońca” w Centrum Diagnostyczno-Rehabilitacyjnym „Promyk Słońca” we Wrocławiu. Prowadzone przez certyfikowanego wyłącznego przedstawiciela autorskiej metody A.Smetankina RSA Biofeedback w Polsce Irene Martynową, która jest wykwalifikowanym specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie Biofeedback, Tyflopedagogiki i Rehabilitacji. Jest inspiratorką wprowadzenia w Polsce i pierwszą propagatorką metody mikropolaryzacji (tDCS), QEEG, RSA, EMG Biofeedback oraz rehabilitacji wzroku metodą sprzężenia zwrotnego. W Centrum „Promyk Słońca” prowadzi zarówno szkolenia EEG Biofeedback jak i terapie.

Adresaci: neuroterapeuci, lekarzy, logopedzi, pedagodzy, psycholodzy, rehabilitanci, nauczyciele szkół specjalnych i przedszkoli integracyjnych, rodzice i opiekunowie, sportowcy, trenerzy, posiadaczy sprzętu RSA Biofeedback.

Forma: szkolenie (teoria i praktyka)

Cena: 700zl

Cel: zdobycie wiedzy teoretycznej, odbycie warsztatu w pełni przygotowującego specjalistów do pracy z pacjentem na urządzeniu RSA Biofeedback metodą A. Smetankina.

Program kursu obejmuje zajęcia praktyczne (warsztat) oraz zagadnienia związane z historią metody A.A.Smetankina, podstaw teoretycznych, zastosowania metody w medycynie, szkolnictwie, sporcie, domach opieki, sanatoriach. Duża ilość ćwiczeń samodzielnych sprawia, że każdy zrozumie i szybko utrwali wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Po zakończeniu kursu każdy uczestnik będzie umiał samodzielnie poprowadzić i przeanalizować trening RSA Biofeedback metodą A.Smetankina.

Program szkolenia

SZKOLENIE DLA DYREKTORÓW SZKÓŁ I
NAUCZYCIELI "LEKCJI ZDROWIA" (5 DNI)

Adresaci: pedagodzy, psycholodzy, logopedzi, terapeuci placówek, które wdrążają Lekcje Zdrowia.

Forma: szkolenie (teoria i praktyka)

Cel: szkolenie pedagogów szkół i przedszkoli przygotowuję nauczycieli do prowadzenia całego kursu „Lekcji Zdrowia”. Po ukończeniu kursu szkoleniowego pedagog otrzymuje stosowny certyfikat uprawniający do prowadzenia „Lekcji Zdrowie” RSA BIOFEEDBACK.

rsa
  rsa   rsa